KATALOG PRODUKTÓW

/upload/medium/6344f52efa639058cf6c2ffed7c3a6dc.jpg

Ból

1 2 3 4 5
Altacet 1g x 6 tabletek

Altacet 1g x 6 tabletek

Wskazania: Do stosowania miejscowego na skórę w stłuczeniach, obrzękach stawów i tkanek. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na octanowinian glinu lub na którąkolwiek z substancji...

Cena: 6.93 PLN

do koszyka

Apap 500mg x 100 tabl.

Apap, tabletki, 500 mg, 100 szt Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Skład: 1 tabletka...

Cena: 36.95 PLN

do koszyka

Apap 500mg x 12 tabl.

Apap 500mg x 12 tabl.

Apap, tabletki, 500 mg, 12 szt Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Skład: 1 tabletka...

Cena: 5.41 PLN

do koszyka

Apap 500mg x 24 tabletek

Apap 500mg x 24 tabletek

Apap, tabletki, 500 mg, 24 szt Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Skład: 1 tabletka...

Cena: 9.82 PLN

do koszyka

Apap 500mg x 50 tabl.

Apap, tabletki, 500 mg, 50 szt Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Skład: 1 tabletka...

Cena: 17.90 PLN

do koszyka

Apap Extra x 10 tabletek

Apap Extra x 10 tabletek

Apap Extra, tabletki powlekane, (500 mg + 65 mg), 10 szt Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Skład: 1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg, kofeina 65...

Cena: 7.80 PLN

do koszyka

Apap Extra x 24 tabletek

Apap Extra, tabletki powlekane, (500 mg + 65 mg), 24 szt Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Skład: 1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg, kofeina 65...

Cena: 13.70 PLN

do koszyka

Apap Extra x 50 tabletek

Apap Extra x 50 tabletek

Apap Extra, tabletki powlekane, (500 mg + 65 mg), 50 szt Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Skład: 1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg, kofeina 65...

Cena: 22.50 PLN

do koszyka

Apap noc x 24 tabletek

Apap noc x 24 tabletek

Apap Noc, tabletki powlekane, 24 szt APAP Noc to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy. Skład:...

Cena: 13.08 PLN

do koszyka

Apap Noc x 50 tabl.

Apap Noc, tabletki powlekane, 50 szt APAP Noc to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy. Skład:...

Cena: 21.69 PLN

do koszyka

1 2 3 4 5