KATALOG PRODUKTÓW

/upload/medium/6344f52efa639058cf6c2ffed7c3a6dc.jpg

TOP Produkty

1 2 3
Iburapid tabl.powl. 0,4 g 10 tabl.

Iburapid tabl.powl. 0,4 g 10 tabl.

IBURAPID 400 mg 10 tabl.powl.1 Substancja czynna charakteryzująca produkt: Ibuprofenum, każda tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu oraz substancje pomocnicze.Rdzeń tabletki:...

Cena: 3.29 PLN

Promocja

Cena: 2.97 PLN

do koszyka

Allertec WZF 10mg x 7 tabl.

Allertec WZF 10mg x 7 tabl.

Skład: Jedna tabletka powlekana zawiera 10 mg Cetirizini dihydrochloridum(cetyryzyny dichlorowodorku). Wskazania: Przewlekłe alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa, sezonowe...

Cena: 4.62 PLN

do koszyka

Lokowitek pastyl.do ssania 8 pastyl.

Lokowitek pastyl.do ssania 8 pastyl.

LOKOWITEK 8 pastylek do ssania Ułatwia podróże małe i duże”.Suplement diety.Zastosowanie: dla osób odczuwających dyskomfort lokomocyjny.Skład: 1 pastylka zawiera 160 mg kłącza imbiru.Składniki...

Cena: 5.26 PLN

do koszyka

Moilec tabl. 7,5 mg 10 tabl.
Cena: 6.97 PLN

do koszyka

Młody jęczmień kaps.twarde 60 kaps.

Młody jęczmień kaps.twarde 60 kaps.

MŁODY JĘCZMIEŃ 60 kaps. Młody jęczmień to suplement diety przeznaczony do uzupełnienia codziennej diety w aktywne składniki odżywcze, które ułatwiają kontrolę wagi ciała...

Cena: 12.31 PLN

do koszyka

Otrivin 0,1% aer.d//nosa 10 ml

Otrivin 0,1% aer.d//nosa 10 ml

Otrivin 0,1% Chlorowodorek ksylometazoliny, 1 mg/ml, aerozol do nosa, roztwór Wskazania do stosowania Nadmierne przekrwienie błony śluzowej nosa występujące w przebiegu przeziębienia,...

Cena: 12.54 PLN

do koszyka

Maglek B6 x 50 tabl.

Maglek B6 x 50 tabl.

Opis: Zawarty w leku magnez występuje w postaci soli łatwo przyswajalnej przez organizm. Jony magnezu zajmują czwarte miejsce pod względem ilościowym wśród kationów ustroju...

Cena: 12.62 PLN

do koszyka

Panthenol Nordfarm aer.na skórę 150 ml

Panthenol Nordfarm aer.na skórę 150 ml

PANTHENOL aerozol 150 ml Dla skóry po oparzeniach słonecznych i termicznych. Panthenol + soothex to kosmetyk w formie pianki. Pianka z zawartością 5% panthenolu zawiera aktywną...

Cena: 13.66 PLN

do koszyka

Atussan syrop 1,5 mg/ml 150 ml (butelka)

Atussan syrop 1,5 mg/ml 150 ml (butelka)

Skład Substancja czynna butamiratu cytrynian oraz substancje pomocnicze: sodu benzoesan, sorbitol ciekły, niekrystalizujący, glicerol, sacharyna sodowa, aromat pomarańczowy płynny,...

Cena: 14.23 PLN

do koszyka

Dicoflor 30 x 10 kaps.
Cena: 14.48 PLN

do koszyka

1 2 3