KATALOG PRODUKTÓW

/upload/medium/6344f52efa639058cf6c2ffed7c3a6dc.jpg

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe wpisywane na stronie internetowej są wykorzystywane tylko w celu realizacji zamówienia oraz w przypadku zapisania się do newlettera także do informowania o nowych produktach, promocjach lub wyprzedażach organizowanych w aptece internetowej.

Dane te są przechowywane w bezpieczny sposób i nie są udostępniane innym osobą lub firmom. Dlatego nasza polityka prywatności gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz anonimowość naszych Klientów.

Apteka zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klientów zgodnie z wymogami ustawy RODO

Nie udostępniamy danych osobowych Klientów osobom trzecim o ile nie jest to związane z realizacją zamówienia. Firmy przewozowe realizujące zamówienia otrzymują tylko niezbędne dane. Na przykład w przypadku wybrania dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej udostępniane są imię, nazwisko oraz dane adresowe, w przypadku wybrania firmy kurierskiej konieczne jest przekazanie dodatkowo numeru telefonu.

 

Aby złożyć zamówienie wymagane jest podanie w odpowiednim formularzu pełnych danych teleadresowych.

Po co trzeba podawać numer telefonu?

Numer telefonu jest wymagany na wypadek konieczności pilnego kontaktu z Klientem w celu uzgodnienia realizacji zamówienia oraz w przypadku przesyłek kurierskich numer telefonu jest wymagany przez firmy kurierskie w celu realizacji zamówienia.