KATALOG PRODUKTÓW

/upload/medium/6344f52efa639058cf6c2ffed7c3a6dc.jpg

Samburex 240ml Calivita

Cena 153.00 PLN

DO KOSZYKA

Postać:
płyn
Dawka:
5000mg
Ilość w opak.:
240ml
Producent:
Calivita

1. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą.
2. Nie stosuj po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu.

Zaloguj się, aby dodać recenzję.
Obecnie nie ma żadnych recenzji.
Apap 500mg x 12 tabl.

Apap 500mg x 12 tabl.

Apap, tabletki, 500 mg, 12 szt Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Skład: 1 tabletka...

Cena: 5.47 PLN

do koszyka

Opokan (Meloxicam) 7,5mg x 10 tabletek

Opokan (Meloxicam) 7,5mg x 10 tabletek

Opokan Postać: Tabletki Wskazania: Lek przeciwzapalny i przeciwbólowy stosowany w bólach kostno-stawowych i mięśniowych, w przebiegu chorób reumatoidalnych i zwyrodnieniowych...

Cena: 7.55 PLN

do koszyka

Ibum Forte 400mg x 12 kaps.
Cena: 8.21 PLN

do koszyka

Apap 500mg x 50 tabl.

Apap, tabletki, 500 mg, 50 szt Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Skład: 1 tabletka...

Cena: 17.05 PLN

do koszyka

Apap Extra x 24 tabletek

Apap Extra, tabletki powlekane, (500 mg + 65 mg), 24 szt Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Skład: 1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg, kofeina 65...

Cena: 14.23 PLN

do koszyka

Cena: 11.21 PLN

do koszyka