A-PECTUS Lanolina 100% - do piel. brod. KO

A-PECTUS Lanolina 100% - do piel. brod. KO

100% bezpieczne płatności
22,77 zł
Brutto

Opis

Nazwa: A-PECTUS Lanolina 100% - do piel. brod. KOSMED
Postać: -
Dawka: -
Opakowanie: 15 ml
Skład:

Lanolin (Lanolina farmaceutycznej czystości)


Działanie:

A-pectus - 100% Naturalna LANOLINA - krem do pielęgnacji brodawek sutkowych  
   A-pectus to nowy krem do pielęgnacji brodawek sutkowych, polecany wszystkim karmiącym matkom, które borykają się z problemem podrażnionych sutków. Preparat zawiera najwyższej jakości, naturalną 100% lanolinę farmaceutyczną. Wykazuje skuteczne działanie łagodzące, nawilżające i regenerujące. Koi, nawilża  i regeneruje skórę. Zmiękcza napięty naskórek, niwelując uczucie dyskomfortu towarzyszące karmieniu. Nie zawiera parabenów ani barwników.

     Jest bezpieczny zarówno dla matki, jak i dziecka, a także wygodny w stosowaniu – przed kolejnym karmieniem nie trzeba go spłukiwać z brodawek.
Wiele karmiących matek boryka się  z problemami, które niekiedy potrafią odebrać całą radość płynącą z karmienia piersią. Jedną z tych przykrych niedogodności jest bolesność i podrażnienie brodawek sutkowych. Przyczyny tej dolegliwości mogą być różne, m.in.: nieprawidłowa pozycja i niewłaściwe przystawianie dziecka do piersi, nawał bądź zastój pokarmu, wklęsłe lub płaskie brodawki. Te czynniki mogą wywoływać podczas karmienia dokuczliwe przypadłości: brodawki stają się zaczerwienione i popękane, niekiedy pojawia się nawet krwawienie.
Wszystkim tym mamom polecamy krem A-pectus. Jego skład oparto wyłącznie na naturalnej 100% lanolinie farmaceutycznej, bez dodatku konserwantów oraz substancji zapachowych. Krem łagodzi objawy podrażnienia brodawek sutkowych, jak również zapobiega powstawaniu kolejnych.Doskonały dla karmiących matek. Krem A-pectus jest bezpieczny i łatwy w stosowaniu – dobrze rozprowadza się na skórze, tworząc na niej barierę ochronną.

 


Dawkowanie:

Stosować po karmieniu (przed kolejnym karmieniem nie ma potrzeby spłukiwania kremu) bądź profilaktycznie, rozsmarowując go na podrażnionej skórze brodawek.


PKWIU-
RodzajKosmetyk
EAN
BLOZ_077040613

Szczegóły produktu

15 Przedmioty

Specyficzne kody

Recenzje

Brak recenzji użytkowników.