Acidolac Baby krople 10 ml

Acidolac Baby krople 10 ml

100% bezpieczne płatności
50,55 zł
Brutto

Opis

Acidolac Baby krople 10 ml

Opis
Postać: krople doustne
Opis produktu / przeznaczenie: ACIDOLAC® BABY KROPLE to suplement diety w postaci zawiesiny doustnej do stosowania u nworodków, niemowląt i dzieci. Zawiera szczep bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103. To bakterie, które występują naturalnie w przewodzie pokarmowym człowieka, są odporne na działanie soku żołądkowego i kwasów żółciowych. Charakteryzują się dużą zdolnością do przylegania do nabłonka jelitowego, dzięki czemu łatwo zasiedlają przewód pokarmowy.

Produkt możne być stosowany u noworodków, niemowląt i dzieci w trakcie antybiotykoterapii w celu uzupełnienia mikrobioty jelitowej. O stosowaniu preparatu po zakończeniu antybiotykoterapii decyduje lekarz opiekujący się pacjentem. Produkt może być stosowany także w czasie podróży ze zmianą strefy klimatycznej, kiedy w przewodzie pokarmowym może dojść do zmian w składzie mikrobioty.

5 kropli zawiera 1 miliard żywych komórek bakterii Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103.

Składniki: SKŁADNIKI: średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe MCT (z oleju kokosowego), bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103.

Składnik

5 kropli

  (ZALECANA DZIENNA PORCJA)  

10 KROPLI

  (ZALECANA DZIENNA PORCJA)  
  Lactobacillus rhamnosus GG  
  ATCC 53103  
  1 mld (1 x 109 CFU*)     2 mld (2 x 109 CFU*)  * CFU – Colony Forming Unit - jednostka tworząca kolonię bakterii

Zalecane dzienne spożycie: ZALECANE SPOŻYCIE:

5 kropli 2x dziennie w trakcie antybiotykoterapii
5 kropli 1x dziennie w trakcie podróży ze zmianą strefy klimatycznej.

Inna porcja lub stosowanie po zakończeniu antybiotykoterapii- zawsze pod nadzorem lekarza.SPOSÓB PRZYGOTOWANIA DO SPOŻYCIA: PRODUKT, W ZAKRĘCONEJ BUTELCE, PRZED KAŻDYM UŻYCIEM NALEŻY KILKUKROTNIE, ENERGICZNIE WSTRZĄSNĄĆ W CELU UZYSKANIA JEDNORODNEJ ZAWIESINY bez widocznego osadu na dnie butelki. Po wstrząśnięciu pojawi się naturalne zmętnienie. Produkt należy stosować w trakcie posiłków. Zaleca się dodanie kropli do spożywanego pokarmu lub rozpuszczenie ich w płynie (np. wodzie, mleku, soku owocowym) o temperaturze maksymalnie 37℃. Nie dodawać do zbyt zimnych lub gorących pokarmów/ płynów, gdyż może to negatywnie wpłynąć na zawarte w produkcie żywe kultury bakterii. Produkt można podawać bezpośrednio do jamy ustnej dziecka w trakcie karmienia. W przypadku niemowląt karmionych piersią krople można również rozpuścić w ściągniętym mleku matki.Dodatkowe informacje: ACIDOLAC® BABY KROPLE suplement diety to produkt bezglutenowy oraz bez laktozy i może być podawany osobom, które nie tolerują tych składników. W przypadku stosowania u noworodków i niemowląt zaleca się konsultację z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować u dzieci uczulonych na którykolwiek ze składników produktu.


Warunki przechowywania: PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25℃, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci. Produkt zawiera żywe komórki bakterii, które są wrażliwe na ciepło, z tego względu nie należy narażać produktu na działanie źródeł ciepła, promieni słonecznych i na gwałtowne zmiany temperatur.

Po pierwszym otwarciu butelki produkt należy zużyć w ciągu 30 dni.

Zmętnienie roztworu jest naturalne i nie stanowi wady produktu.

PRODUKT DYSTRYBUOWANY W APTEKACH.

Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr OP-ZŻ/621/05/2021 ważna do 30.11.2024 r.
Dostępne wielkości opakowań: 10 ml
Przechowywanie i użytkowanie
Szczegółowy sposób użycia znajduje się w ulotce dołączonej do opakowania.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze otoczenia
Skład
Fructooligsaccharides
Producent
Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.
Adres producenta
Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.,
ul. Pelplińska 19,
83-200 Starogard Gdański,
PL

Szczegóły produktu

Polpharma
15 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5903060618411

Recenzje

Brak recenzji użytkowników.