• Nowy
AMATUSSIN SYROP 125ML
search
  • AMATUSSIN SYROP 125ML

AMATUSSIN SYROP 125ML

21,44 zł
Ilość
w magazynie

100% bezpieczne płatności
 

Polityka bezpieczeństwa

  Zasady dostawy

Bezpłatna dostawa od 350 PLN

  Zasady zwrotu

możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni

Amatussin 125 ml

ZASTOSOWANIE

Wyrób medyczny AMATUSSiN syrop stosuje się w celu odpowiedniej ochrony i nawilżenia błony śluzowej jamy ustnej, gardła, strun głosowych i krtani. Wyrób powlekając i nawilżając błony śluzowe, łagodzi odczucie suchości, pieczenia, bólu gardła, zwłaszcza w czasie przełykania. Łagodzi również objawy suchego kaszlu i chrypki.

Amatussin - WSKAZANIA

- wspomagająco podczas terapii stanów zapalnych w obrębie jamy ustnej i gardła o różnej etiologii, m.in.: zapalenie gardła (pharyngitis), zapalenie migdałków (tonsillitis), afty (aphtosis),

- w celu łagodzenia objawów suchego kaszlu oraz chrypki,

- w przypadku osób nadmiernie obciążających struny głosowe (nauczyciele, śpiewacy, prelegenci, konferansjerzy itp.),

- u osób z suchością w jamie ustnej,

- u osób szczególnie narażonych na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak: suche, klimatyzowane, zimne lub zanieczyszczone powietrze.

Amatussin - DZIAŁANIE

AMATUSSiN to wyrób medyczny w postaci syropu, który powleka błonę śluzową jamy ustnej, gardła, strun głosowych i krtani, tworząc mukoadhezyjny film chroniący przed drażniącym wpływem czynników zewnętrznych (np. bakterie, wirusy).

Zawiera naturalne ekstrakty z porostu islandzkiego, malwy (ślaz dziki) i lipy, bogate w substancje śluzowe, które powlekają zarówno jamę ustną, gardło, struny głosowe i krtań. Dodatkowo dodany hialuronian sodu (składnik utworzonego filmu) intensywnie nawilża wysuszoną i podrażnioną śluzówkę, przynosząc ulgę.

Amatussin powlekając i nawilżając błony śluzowe, łagodzi odczucie suchości, pieczenia, bólu gardła, zwłaszcza w czasie przełykania. Łagodzi również objawy suchego kaszlu i chrypki.

Amatussin - SKŁAD

Woda, koncentrat soku z jabłek, koncentrat soku z aronii, ekstrakt z liści ślazu dzikiego (Malva sylvestris), ekstrakt z porostu islandzkiego (Cetraria islandica), ekstrakt z kwiatów lipy (Tilia vulgaris), sorbinian potasu, guma ksantanowa, hialuronian sodu.

Amatussin - SPOSÓB UŻYCIA

Dzieci od 1 do 3 lat:

10 ml syropu 3 razy dziennie

Dzieci od 3 do 10 lat:

15 ml syropu 3 razy dziennie

Dorośli i dzieci powyżej 10. roku życia:

20 ml syropu 3 razy dziennie

 

PRZECIWWSKAZANIA

Nadwrażliwość (alergia) na składniki wyrobu.

 

DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

Nie odnotowano.
 

OSTRZEŻENIA

Brak
 

PODMIOT ODPOWIEDZIALNY

Zakład Farmaceutyczny „Amara” Sp. z o.o.

ul. Stacyjna 5, 30-851 Kraków
 

ZAWARTOŚĆ NETTO

125 ml
 

POSTAĆ FARMACEUTYCZNA

Syrop
 

REJESTRACJA
WYRÓB MEDYCZNY
 

DODATKOWE INFORMACJE:

Wyrób należy zużyć w ciągu 1 miesiąca od otwarcia.

W syropie może pojawiać się delikatny osad, co jest naturalnym procesem w przypadku produktów zawierających ekstrakty roślinne.

Nie należy stosować wyrobu po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu, a także gdy opakowanie bezpośrednie jest uszkodzone. W razie wątpliwości lub gdy objawy utrzymują się przez czas dłuższy niż 7 dni należy skonsultować się z lekarzem.

PKWIU-
RodzajWyrób medyczny leczniczy
EAN
BLOZ_079106127
15 Przedmioty