• Nowy
APETIHERB SYROP 1,5G/10G 125G
search
  • APETIHERB SYROP 1,5G/10G 125G

APETIHERB SYROP 1,5G/10G 125G

20,55 zł
Ilość
w magazynie

100% bezpieczne płatności
 

Polityka bezpieczeństwa

  Zasady dostawy

Bezpłatna dostawa od 350 PLN

  Zasady zwrotu

możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni

Apetiherb syrop na apetyt 125 g

Nazwa: Apetiherb (Amarosal)
Postać: syrop
Dawka: -
Opakowanie: 125 g (butelka)

Apetiherb - opis i wskazania

Wskazania:

Syrop Apetiherb stosuje się w braku łaknienia. Produkt jest przeznaczony dla dzieci od 3 lat, młodzieży i osób dorosłych.

Działanie

W skład syropu wchodzi wyciąg z ziół zawierających związki goryczowe (ziele szanty, liść melisy, ziele krwawnika), które zwiększają wydzielanie soku żołądkowego na drodze odruchowej.

Działanie:

- zwiększa wydzielanie soku żołądkowego - wzmaga łaknienie - działa słabo spazmolitycznie

Skład - jakie składniki zawiera lek Apetiherb

100 g syropu Apetiherb zawiera 15 g wyciągu płynnego (1: 2) złożonego z Achillea millefolium L. herba (ziele krwawnika), Marrubium vulgare L. herba (ziele szanty), Melissa officinalis L. folium (liść melisy) i Foeniculum vulgare Mill. fructus (owoc kopru włoskiego) (3/2/3/2) ekstrahent: woda oczyszczona.

Dawkowanie - jak stosować lek Apetiherb

Syrop Apetiherb stosować doustnie, przed jedzeniem.

Do opakowania dołączona jest miarka ułatwiająca dawkowanie.

Dzieci 3-6 lat: 2x/dobę 2,5 ml miarką. Dzieci powyżej 6 lat i młodzież do18 lat: 2-3x/dobę 5 ml miarką. Dorośli: 3-4x/dobę 15 ml miarką.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą wymienioną lub rośliny z rodziny astrowate/ złożone (Asteraceae/Compositae) np. rumianek,nagietek.

Uwagi i ostrzeżenia dotyczące leku Apetiherb

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Ostrzeżenia specjalne / Środki ostrożności

Pacjenci z rzadkimi dziedzicznymi zaburzeniami związanymi z nietolerancją fruktozy, zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy lub niedoborem sacharazy-izomaltazy, nie powinni przyjmować produktu leczniczego. Nie stosować u dzieci poniżej 3 lat.

Interakcje

Nie przeprowadzono badań dotyczących interakcji.

Ciąża i laktacja

Z uwagi na brak danych klinicznych dotyczących bezpieczeństwa stosowania w czasie ciąży i karmienia piersią nie należy stosować produktu w tym okresie.

Działania niepożądane

Podczas stosowania produktu leczniczego Apetiherb mogą wystąpić: (nieznana) zaburzenia skóry i tkanki podskórnej (alergiczne reakcje skórne), zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia (alergiczne reakcje ze strony układu oddechowego).

Przedawkowanie

Nie opisano przypadków przedawkowania u ludzi.

PKWIU21.20.13.0
RodzajLek OTC
EAN
BLOZ_076134101
15 Przedmioty