Apirectal czop.doodbyt. 10 czop.

Apirectal czop.doodbyt. 10 czop.

100% bezpieczne płatności
24,38 zł
Brutto

Opis

Apirectal 10 czopków

wyrób medyczny

 

Apirectal to czopki doodbytnicze z kwasem hialuronowym i propolisem.

 

Apirectal wspomaga odtworzenie naturalnego stanu fizjologicznego błon śluzowych odbytu u pacjentów ze stwierdzonymi zewnętrznymi i wewnętrznymi hemoroidami. Także do stosowania po zabiegach chirurgicznych w obrębie odbytu.

 

Apirectal - Sposób użycia

w zależności od stopnia nasilenia zmian, stosować jeden lub dwa czopki dziennie. Czopek należy założyć do odbytu po wypróżnieniu, najlepiej na noc. Czopki stosować przez 5-10 dni, do momentu złagodzenia niekorzystnych dolegliwości w okolicy odbytu. W przypadku stosowania dwóch czopków dziennie, jeden czopek założyć przed południem, drugi na noc.

 

Apirectal - Skład

sól sodowa kwasu hialuronowego, etanolowy ekstraktu propolisu, glikole polioksyetylenowe.

 

U kobiet w ciąży i matek karmiących przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Jeśli po zastosowaniu produktu wystąpiło nasilenie zmian lub pojawił się wyprysk, obrzęk bądź inne, nie występujące wcześniej dolegliwości w okolicy odbytu, należy przerwać stosowanie i zwrócić się do lekarza. Nie stosować produktu z innymi preparatami podawanymi doodbytniczo. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować w przypadku uszkodzenia którejkolwiek części opakowania. Nie stosować po upływie terminu ważności.

 

Produkt przechowywać w temperaturze poniżej 25oC, w oryginalnym opakowaniu. Chronić od światła.

 

Wytwórca: Farmina sp. z o.o., ul. Lipska 44, 30-721 Kraków

 

PKWIU-
RodzajWyrób medyczny leczniczy
EAN5907529110522
BLOZ_079093849

Szczegóły produktu

15 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5907529110522

Recenzje

Brak recenzji użytkowników.