Apirectal maść 20 g
search
  • Apirectal maść 20 g

Apirectal maść 20 g

14,34 zł
Ilość
w magazynie

100% bezpieczne płatności
 

Polityka bezpieczeństwa

  Zasady dostawy

Bezpłatna dostawa od 350 PLN

  Zasady zwrotu

możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni

Apirectal maść 20 g

wyrób medyczny


Apirectal - maść z kwasem hialuronowym i propolisem.

Łagodzenie podrażnień i świądu towarzyszących stanom zapalnym okolicy odbytu oraz powstawaniu choroby hemoroidalnej. Działa powlekająco, nawilżająco, wspomaga powrót nabłonka do naturalnego stanu fizjologicznego oraz tworzy warunki sprzyjające aktywacji naturalnych mechanizmów regeneracyjnych.

Apirectal maść - Sposób użycia

Niewielką ilość maści nanieść na zewnętrzną okolicę odbytu oraz skórę otaczającą odbyt. W zależności od nasilenia objawów stosować 1-3 razy dziennie do momentu ustąpienia dokuczliwych dolegliwości, lecz nie dłużej niż przez 10 dni.

Apirectal maść - Skład

Wazelina biała, glikol propylenowy, woda oczyszczona, glicerol, alkohol cetylowy, etanolowy ekstrakt propolisu, sól sodowa kwasu hialuronowego.

Apirectal maść - Ostrzeżenia

U kobiet w ciąży i matek karmiących przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Jeśli po zastosowaniu produktu wystąpiło nasilenie zmian lub pojawił się wyprysk, obrzęk bądź inne, nie występujące wcześniej dolegliwości w okolicy odbytu, należy przerwać stosowanie i zwrócić się do lekarza. Nie stosować produktu z innymi preparatami podawanymi doodbytniczo. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować w przypadku uszkodzenia którejkolwiek części opakowania. Nie stosować po upływie terminu ważności.

 

Produkt przechowywać w temperaturze poniżej 25oC, w oryginalnym opakowaniu. Chronić od światła.

 

Wytwórca: Farmina sp. z o.o., ul. Lipska 44, 30-721 Kraków

PKWIU32.50.50.0
RodzajWyrób medyczny leczniczy
EAN5907529110737
BLOZ_079094614
15 Przedmioty