Aquavag glob.dopoch. 10 glob.
search
  • Aquavag glob.dopoch. 10 glob.

Aquavag glob.dopoch. 10 glob.

15,10 zł
Ilość
w magazynie

100% bezpieczne płatności
 

Polityka bezpieczeństwa

  Zasady dostawy

Bezpłatna dostawa od 350 PLN

  Zasady zwrotu

możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni

AquaVag 10 globulek

wyrób medyczny,

 

Opis produktu AquaVag

Aquavag nawilża i chroni błonę śluzową pochwy łagodząc objawy pieczenia. Jest wskazany dla kobiet z fizjologiczną suchością pochwy, w okresie okołomenopauzalnym, przy bolesnych stosunkach płciowych, oraz w trakcie przyjmowania doustnej antykoncepcji hormonalnej. Wskazany w okresie okołomenopauzalnym, przy bolesnych stosunkach płciowych oraz w trakcie przyjmowania doustnej antykoncepcji hormonalnej. Stosowany wspomagająco w regeneracji uszkodzonego nabłonka pochwy, również po zabiegach ginekologicznych, chemioterapii i radioterapii.

 

AquaVag - Skład

sól sodowa kwasu hialuronowego 15 mg, tłuszcz stały.

 

AquaVag - Sposób użycia

stosować jedną globulkę dziennie, na noc przez 7 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. W kuracji podtrzymującej 1 globulkę co 2-3 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Po wyjęciu z wytłoczki należy delikatnie włożyć globulkę do pochwy, możliwie najgłębiej. Najlepiej osiągnąć to w pozycji leżącej na plecach z podkulonymi nogami.

 

Nie stosować w trakcie menstruacji. Nie stosować łącznie z prezerwatywami i wkładkami antykoncepcyjnymi wykonanymi z lateksu, ze względu na obecność w składzie preparatu tłuszczów modyfikowanych. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. U kobiet w ciąży i matek karmiących przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Przechowywać w temperaturze do 25 C, w oryginalnym opakowaniu. Chronić od światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Wytwórca: Farmina sp. z o. o., ul. Lipska 44, 30-721 Kraków

 

PKWIU32.50.50.0
RodzajWyrób medyczny leczniczy
EAN5907529111406
BLOZ_079101556
15 Przedmioty