• Nowy
Artro Protect MAX kaps. 60kaps.(blist.)
search
  • Artro Protect MAX kaps. 60kaps.(blist.)

Artro Protect MAX kaps. 60kaps.(blist.)

47,12 zł
Ilość
w magazynie

100% bezpieczne płatności
 

Polityka bezpieczeństwa

  Zasady dostawy

Bezpłatna dostawa od 350 PLN

  Zasady zwrotu

możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni

Nazwa: Artro Protect MAX
Postać: kaps.
Dawka: -
Opakowanie: 60 kaps. (blist.)
Skład: - Siarczan glukozaminy 400mg, siarczan chondroityny50mg,- Boswellia serrata 45mg, witamina C 20mg, niezdenaturowany kolagen typ II 7,5mg,- Maltodekstryna (substancja wypełniająca).
Działanie: Artro Protect Max, to nowoczesny suplement diety o składzie złożonym , który obok tradycyjnych składników (o powszechnienie znanych i akceptowanych w profilaktyce stawów właściwościach) jak : glukozamina, chondroityna, Boswellia serrata, witamina C zawiera niezdenaturowany kolagen typ II. Ten rodzaj kolagenu występuje wyłącznie w chrząstce, a tworzone przez niego włókna charakteryzują się dużą sprężystością i wysoką odpornością na obciążenia. Niezdenaturowany kolagen typ II jest substratem do odtworzenia chrząstki odpowiedzialnej za rozciąganie i wytrzymałość układu kostnego. Stwierdzono też, że podany doustnie modeluje działanie układu immunologicznego, zapobiegając zjawiskom autoimmunologicznej destrukcji w obrębie chrząstki stawowej, co w znacznej mierze pozwala na poprawę ruchomości i elastyczności stawów.
Wskazania: Kompleksową ochronę stawów, odbudowa chrząstki stawowej
Przeciwwskazania: Nie należy przekraczać zalecanej porcji.Przechowywać w chłodnym miejscu , najlepiej w lodówce.Chronić przed dziećmi.Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia
Dawkowanie: 3 kaps. na dobę
PKWIU10.89.19.0
RodzajSuplement diety
EAN5903560622697
BLOZ_078560901
15 Przedmioty