ARTROBAZA SOS ZEL 40G
search
  • ARTROBAZA SOS ZEL 40G

ARTROBAZA SOS ZEL 40G

14,95 zł
Ilość
w magazynie

100% bezpieczne płatności
 

Polityka bezpieczeństwa

  Zasady dostawy

Bezpłatna dostawa od 350 PLN

  Zasady zwrotu

możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni

Artrobaza SOS żel chłodzący na stłuczenia, zwichnięcia, nadwyrężone stawy 40 g

 

Artrobaza SOS OPIS

Artrobaza SOS to żel chłodzący o skoncentrowanej formule, opartej na bazie ekstraktów z mięty pieprzowej, żywokostu lekarskiego i arniki górskiej, który może być stosowany przez osoby dorosłe oraz młodzież w wieku powyżej 12 lat. Na co jest żel chłodzący Artrobaza SOS? Wskazaniem do stosowania kosmetyku są nadwyrężenia i stany pourazowe. Preparat będzie pomocny przy masażu zwichniętych stawów, a poza tym można go stosować na stłuczenia. Kosmetyk Artrobaza SOS ma działanie chłodzące, przez co szybko przynosi ukojenie w miejscu aplikacji. Składniki zawarte w żelu chłodzącym dodatkowo poprawiają ukrwienie skóry oraz zmniejszają jej zaczerwienienie, co wspiera regenerację skóry.

W opakowaniu znajduje się 40 g żelu chłodzącego Artrobaza SOS. W skład kosmetyku wchodzi ekstrakt z żywokostu lekarskiego, ekstrakt z arniki górskiej oraz ekstrakt z mięty pieprzowej. W składzie kosmetyku znajdują się również substancje pomocnicze, z których wykazem należy się zapoznać, zanim pacjent zastosuje preparat. Kosmetyk powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami podanymi na opakowaniu. Rekomendowane dawkowanie żelu chłodzącego Artrobaza SOS to aplikacja 1–3 razy na dobę na obolałe obszary ciała, zależnie od indywidualnych potrzeb. Żel chłodzący Artrobaza SOS powinien być nakładany na skórę w niewielkich ilościach, przy czym należy go wmasować w ciało, aż całkowicie się wchłonie. Aby uzyskać silniejsze działanie chłodzące kosmetyku Artrobaza SOS, warto przed aplikacją schłodzić preparat w lodówce.

Kosmetyk Artrobaza SOS ma pewne przeciwwskazania do stosowania, więc nie każdy powinien z niego korzystać. Preparat nie może być używany, jeśli pacjent jest nadwrażliwy na chociaż jeden z jego składników (składniki czynne lub składniki pomocnicze). Przeciwwskazane jest też stosowanie kosmetyku przez dzieci w wieku poniżej 12 lat. Żel chłodzący Artrobaza SOS nie powinien być aplikowany na skórę twarzy i mieć kontaktu ze skórą uszkodzoną bądź objętą stanem zapalnym.

 

Artrobaza SOS SKŁADNIKI AKTYWNE

Ekstrakt z żywokostu lekarskiego, ekstrakt z mięty pieprzowej, ekstrakt z arniki górskiej.

INGREDIENTS Aqua, Alcohol, Arnica Montana Flower Extract, Glycerin, Symphytum

(INCI) Officinale Leaf Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Carbomer, Hydroxyacetophenone, Sodium Hydroxide.

 

Artrobaza SOS DZIAŁANIE

Żel chłodzący Artrobaza SOS to skoncentrowana formuła oparta na ekstraktach roślinnych. Specjalnie dobrana kompozycja ziół lekko chłodzi i koi miejsce aplikacji. Wpływa na szybszą regenerację skóry poprzez wspomaganie redukcji zaczerwienienia i poprawy jej ukrwienia. Żel doskonale sprawdza się podczas masażu skóry ciała, szczególnie w obrębie zwichniętych i nadwyrężonych stawów, czy stłuczeń.

 

Artrobaza SOS SPOSÓB APLIKACJI

Niewielką ilość żelu nanieś na skórę wybranych rejonów ciała i masuj aż do wchłonięcia się preparatu. Aplikację żelu wykonuj od 1 do 3 razy na dobę. W celu uzyskania jeszcze silniejszego efektu, można schładzać preparat w lodówce w temperaturze powyżej 2?.

 

OSTRZEŻENIA Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, na rany i stany zapalne skóry, na skórę twarzy, u dzieci poniżej 12 roku życia.

 

PRODUCENT Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Farmapol Sp. z o. o. ul. Święty Wojciech 29, 61-749 Poznań

PKWIU-
RodzajKosmetyk
EAN
BLOZ_077087529
15 Przedmioty