Bio-Chrom tabl. 60 tabl.
search
  • Bio-Chrom tabl. 60 tabl.

Bio-Chrom tabl. 60 tabl.

66,83 zł
Ilość
w magazynie

100% bezpieczne płatności
 

Polityka bezpieczeństwa

  Zasady dostawy

Bezpłatna dostawa od 350 PLN

  Zasady zwrotu

możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni

Bio-Chrom 100 µg 60 tabletek

  • Organicznie drożdże chromowe (ChromoPrecise®)
  • Do 10 razy lepsza biodostępność niż inne źródła chromu
  • Pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi
  • Przyczynia się do prawidłowego metabolizmu  składników odżywczych
  • Wyprodukowano zgodnie z duńską kontrolą farmaceutyczną
  • Udokumentowane naukowo

Bio-Chrom 100 µg Opis 

Suplement diety stworzony z myślą o osobach chorych na cukrzycę. Chrom poprawia metabolizm węglowodanów i lipidów u chorych na cukrzycę typu drugiego oraz u ludzi z zaburzeniami gospodarki lipidowej. Polecany jest szczególnie dla osób z nadwagą i otyłością, u których występuje duży apetyt na słodycze.

Czym jest Bio-Chrom 100 µg?

Każda tabletka Bio-Chromu zawiera 100 mikrogramów tego mikroelementu w każdej tabletce. Chrom stosowany w produkcie Bio-Chrom jest związany organicznie, co oznacza, że jest on związany z drożdżami i naturalnymi aminokwasami (drożdżami chromowymi). Wykazuje  doskonałą biodostępność w organizmie, zapewniając jej 10-krotnie większą absorpcję niż inne zatwierdzone źródła chromu. Bio-Chrom zawiera opatentowane organiczne źródło chromu ChromoPrecise®, są to drożdże chromowe opracowane specjalnie w celu zapewnienia optymalnej dostępności biologicznej. Bio-Chrom jest produkowany nie tylko zgodnie z GMP, ale także zgodnie z najwyższymi standardami farmaceutycznymi, aby zapewnić doskonałą jakość i bezpieczeństwo przy wyczerpującej dokumentacji.

Skład - jakie składniki zawiera suplement diety Bio-Chrom

1 tabl. zawiera 100 µg organicznego chromu.

chrom (drożdże wzbogacone w chrom - ChromoPrecise), substancje wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca: talk, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wiążąca: sole magnezowe, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Składnik 1 tabletka % RWS*
Chrom 50 µg 125%

*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Produkt odpowiedni dla wegetarian.

Właściwości składników

Chrom stosowany w produkcie Bio-Chrom jest związany organicznie, co oznacza, że jest on związany z drożdżami i naturalnymi aminokwasami (drożdżami chromowymi). Wykazuje  doskonałą biodostępność w organizmie, zapewniając jej 10-krotnie większą absorpcję niż inne zatwierdzone źródła chromu. Bio-Chrom zawiera opatentowane organiczne źródło chromu ChromoPrecise®, są to drożdże chromowe opracowane specjalnie w celu zapewnienia optymalnej dostępności biologicznej. Bio-Chrom jest produkowany nie tylko zgodnie z GMP, ale także zgodnie z najwyższymi standardami farmaceutycznymi, aby zapewnić doskonałą jakość i bezpieczeństwo przy wyczerpującej dokumentacji.

Bio-Chrom i drożdże

ChromoPrecise nie zawiera żywych komórek drożdży, ale bogaty w białko proszek zawierający chrom, wytworzony z komórek drożdży. Tylko u osób uczulonych na drożdże nie zaleca się stosowania preparatu ChromoPrecise.

Dawkowanie - czyli jak stosować suplement diety Bio-Chrom

1 tabletka dziennie po posiłku.

Uwagi i ostrzeżenia dotyczące suplementu diety Bio-Chrom

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent / Dystrybutor
Pharma Nord Sp z o.o.

PKWIU10.89.17.0
RodzajSuplement diety
EAN5709976050204
BLOZ_074861901
15 Przedmioty