HEPA-MERZ INJ.5G/10ML 10ML* 10 AMP. LZ

397,30 zł
Nazwa: Hepa-Merz Postać: rozt.do infuzji Dawka: 0,5 g/ml Opakowanie: 10 amp.a 10ml Skład: Substancja czynna: L-ornityny L-asparaginian.Substancje pomocnicze: woda do wstrzykiwań. Działanie: L-ornityny L-asparaginian bierze udział w dwóch najważniejszych procesach detoksykacji amoniaku: syntezy mocznika oraz syntezy glutaminy. Wskazania: Encefalopatia wątrobowa w przebiegu ostrych i przewlekłych schorzeń wątroby, jak np. stłuszczenie, marskość oraz hiperamonemia. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na L-ornityny L-asparaginian. Niewydolność nerek znacznego stopnia (stężenie kreatyniny w surowicy powyżej 3 mg/100 ml).Zaburzenia metabolizmu aminokwasów biorących udział w cyklu mocznikowym, np. na skutek defektu enzymatycznego. Dawkowanie: Dożylnie. Przeważnie do 20 g (4 ampułki) na dobę. W stanach przedśpiączkowych oraz w śpiączce do 40 g (8 ampułek) na dobę, w zależności od stanu pacjenta. Przed podaniem zawartość ampułki rozpuścić w płynie do wlewów dożylnych. Preparat Hepa-Merz można podawać we wszystkich powszechnie stosowanych płynach infuzyjnych.Z uwagi na ryzyko uszkodzenia żył, nie należy podawać więcej niż 6 ampułek w 500 ml płynu. Szybkość wlewu: maksymalnie 5 g/godzinę.Nie podawać dotętniczo.
Ilość
w magazynie

100% bezpieczne płatności
 

Polityka bezpieczeństwa

  Zasady dostawy

Bezpłatna dostawa od 350 PLN

  Zasady zwrotu

możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni

Nazwa: Hepa-Merz
Postać: rozt.do infuzji
Dawka: 0,5 g/ml
Opakowanie: 10 amp.a 10ml
Skład: Substancja czynna: L-ornityny L-asparaginian.Substancje pomocnicze: woda do wstrzykiwań.
Działanie: L-ornityny L-asparaginian bierze udział w dwóch najważniejszych procesach detoksykacji amoniaku: syntezy mocznika oraz syntezy glutaminy.
Wskazania: Encefalopatia wątrobowa w przebiegu ostrych i przewlekłych schorzeń wątroby, jak np. stłuszczenie, marskość oraz hiperamonemia.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na L-ornityny L-asparaginian. Niewydolność nerek znacznego stopnia (stężenie kreatyniny w surowicy powyżej 3 mg/100 ml).Zaburzenia metabolizmu aminokwasów biorących udział w cyklu mocznikowym, np. na skutek defektu enzymatycznego.
Dawkowanie: Dożylnie. Przeważnie do 20 g (4 ampułki) na dobę. W stanach przedśpiączkowych oraz w śpiączce do 40 g (8 ampułek) na dobę, w zależności od stanu pacjenta. Przed podaniem zawartość ampułki rozpuścić w płynie do wlewów dożylnych. Preparat Hepa-Merz można podawać we wszystkich powszechnie stosowanych płynach infuzyjnych.Z uwagi na ryzyko uszkodzenia żył, nie należy podawać więcej niż 6 ampułek w 500 ml płynu. Szybkość wlewu: maksymalnie 5 g/godzinę.Nie podawać dotętniczo.
PKWIU21.20.13.0
RodzajLek OTC
EAN
BLOZ_074569801
15 Przedmioty