NeoMag forte Suplement diety 50 sztuk

NeoMag forte Suplement diety 50 sztuk

100% bezpieczne płatności
15,21 zł

Opis

NeoMag forte Suplement diety 50 sztuk

Najważniejsze cechy produktu
naturalny magnez podwojona dawka**, składniki produktu wspomagają: prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni, zmniejszania uczucia zmęczenia i znużenia, **w porównaniu do 1 tabletki suplementu diety NeoMag stres
Opis
Składniki suplementu diety Neomag forte przyczyniają się do:
- zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
- prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mięśni

Magnez oraz witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Dodatkowo magnez odgrywa rolę w procesie podziału komórek i pomaga w prawidłowej syntezie białka.
Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. Ponadto witamina B6 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Przyczynia się również do regulacji aktywności hormonalnej.
Przechowywanie i użytkowanie
Sposób użycia: Dorośli: 1 tabletka dziennie.
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze otoczenia
Wymiary: Wysokość: 63 mm. Szerokość: 94 mm. Głębokość: 45 mm.
Opakowanie: Karton
Skład
węglan magnezu, substancja wypełniająca: celuloza, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, chlorowodorek pirydoksyny
Producent
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Adres producenta
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa
Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią powinny skonsultować możliwość stosowania preparatu z lekarzem.
Liczba jednostek
Liczba jednostek: 50
Nazwa produktu uregulowana prawnie
Suplement diety

Szczegóły produktu

15 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5908275682479

Recenzje

Brak recenzji użytkowników.