ALLERCO ZEL MYJACY D/SKORY ALERGI.200ML
search
  • ALLERCO ZEL MYJACY D/SKORY ALERGI.200ML

ALLERCO ZEL MYJACY D/SKORY ALERGI.200ML

40,71 zł
Ilość
w magazynie

100% bezpieczne płatności
 

Polityka bezpieczeństwa

  Zasady dostawy

Bezpłatna dostawa od 350 PLN

  Zasady zwrotu

możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni

Nazwa: ALLERCO Żel myj.d/sk.skłon.d/podraż/alerg.
Postać: -
Dawka: -
Opakowanie: 200 ml
Działanie: Żel myjący allerco® oczyszcza i pielęgnuje skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii. Żel posiada bardzo dobre własności myjące, delikatnie nawilża skórę i nie powoduje jej przesuszenia. Jest produktem o niskim potencjale alergizującym, nie zawiera substancji zapachowych i barwników.Delikatne składniki myjące w połączeniu z substancjami aktywnymi zapewniają skuteczne oczyszczenie i pielęgnację skóry oraz zapobiegają nadmiernemu jej wysuszeniu. Żel stanowi unikalne połączenie metabolitu PP i najwyższej jakości składników. Metabolit witaminy PP chroni przed powstaniem podrażnień. Zastosowane podłoże myjące nie powoduje przesuszenia. Dodatek cetiolu podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry oraz działa ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Żel allerco® łagodnie myje skórę, zmniejsza jej podatność na podrażnienia, zmiękcza i uelastycznia naskórek.
Wskazania: Pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Polecany do stosowania bez ograniczeń wiekowych, również u dzieci.
Dawkowanie: Sposób stosowania:Stosować codziennie rano i wieczorem. Niewielką ilość żelu nanieść na zwilżoną skórę i delikatnie masować, wytwarzając pianę. Spłukać wodą. Żel przeznaczony jest do mycia ciała.
PKWIU20.42.15.0
RodzajKosmetyk
EAN
BLOZ_077038026
15 Przedmioty